Topfield (výrobce)

           Antenex (dovozce)

           Kontakt


Topfield patří mezi přední firmy, které převzaly iniciativu ve vývoji receiverů pro příjem digitálního signálu a PVR. Od vzniku v roce 1998 a prvního exportního přijímače v roce 2000 uplynula již dlouhá doba. Topfield díky neustálé podpoře svých produktů a vývojem sofistikovaných technologií dosáhl velmi vysoké spolehlivosti a v konkurenci ostatních značek si udržuje přední místo. Topfield přišel s novými a inovativními funkcemi, které z přístroje dělají něco víc než jen přijímač digitálního signálu.

Na Mediacastu, výstavě satelitní techniky, která se každoročně koná ve Velké Británii, představil Topfield jako vůbec první simultánní nahrávání více pořadů zároveň.

Špičková technologie a kvalita značky Topfield byla na trzích po celém světě již potvrzena - např. PVR Tofield byl nominován na "Nejlepší na světě" v "Sat-Kabelu", což je prestižní německý magazín o digitálním vysílání.

V současnosti se Topfield stává standardem ve světě PVR, tedy osobních videorekordérů a firma se dále zaměřuje na kompletní digitální produkty s cílem pokrýt globální trhy.

Produkty Topfield mají mnoho pokročilých funkcí jako PIP (obraz v obraze), rychlý port USB 2.0, hlavní chipset s vysokým výkonem a nahrávání dvou pořadů zároveň, zatímco další program je sledován.

Topfield věnuje velké úsilí tomu, aby se stal tou nejlepší volbou mezi světovými značkami, vyvíjel klíčové technologie dříve než ostatní a produkoval špičkové přijímače, které jsou rozšířeny po celém světě.Copyright 2009-2011 Antenex s.r.o. Všechna práva vyhrazena.